Zkušenosti · Hodnocení · Recenze

Už jsme si řekli, že bichectomie je estetický zákrok, který může pomoci zmenšit objem tváří a vytvořit tak jemnější, více vytvarovaný vzhled obličeje. Tady se můžete podívat co na zákrok říkají lidé kteří se pro něj rozhodli.

Komentáře, diskuze ... 

Je mi 26 a vážím 60 kg, takže v mém případě to nebyl problém nadváhy, ale vždy jsem vypadala strašně baculatě v obličeji oproti zbytku mého těla. Na zákroku jsem byla před dvěma týdny ale už teď vidím vynikající výsledky. Po zákroku jsem dostala antibiotika aby se zabránilo infekcí a zánětů. Bylo to jako zajít k zubaři, asi nic na bych se těšila, ale průběh naprosto v pohodě a výsledek za to rozhodně stál. Cítím se teď mnohem lépe a když se dívám do zrcadla, mám krásný tvar odpovídající postavě a celkově zbytku těla. 

Jsem moc spokojena s výsledkem. Moje tváře jsou o něco lehčí a já se konečně necítím jako křeček co má neustále plné tvářičky. 

Zákrok byl super rychlý, necítila jsem žádnou bolest. Mohl trvat tak 15-20 minut. Do čelisti a lícních kostí jsem si nechala dát trochu výplně abych dosáhla požadovaného vzhledu, vyrýsované lícní kosti. Jsem moc spokojena.

Můj obličej vždy vypadal kulatější, ale do určité doby jsem čekala že trochu kolagenu ubyde a tváře mi trošku propadnou. Bohužel do 35 se nic nezměnilo, pořád jsem vypadala jako kdybych zadržovala dech pod vodou. Tak jsem se rozhodla pro bichectomii. Zákrok proběhl bez komplikací a rychle. Po zákroku pár dní jsem nemohla pohodlně jíst, ale dalo se to čekat. Kromě toho jsem necítila žádný diskomfort. Skvělí zákrok který je na několik let (pokud nějak výrazně nepřiberu).

Se svým vzhledem jsem byla celkem spokojena, ale přála jsem si mít vyrýsované lícní kosti. Hledala jsem co se s tím dá dělat a našla bichectomii. Jsem 3 měsíce po zákroku a jsem moc spokojená. Rozhodně se vrátím ještě pro nějaký zákrok, zvažuji trošku úpravu krku a podbradku co se mi dělá.

Vždy jsem si v tváři připadala jako balonek a o zákroku jsem hluboko v mysli přemýšlela, ale nikdy jsem se neodhodlala. Po porodu se to ještě víc zhoršilo a proto jsem se rozhodla zákrok podstoupit. Jsem moc naštvaná že jsem to neudělala dřív. Vůbec nic nebolelo, hojení bylo rychlé a s minimálním diskomfortem, v porovnání s porodem a stálo to za každou korunu.