Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Náklady na operaci bichectomie se liší v závislosti na stavu pacienta a postupu, který má být proveden. Pro další informace a podrobnosti o ceně nás kontaktujte a sjednejte si konzultaci. Můžeme uvést pouze nějaké rozmezí cen. Takže kolik vás zeštíhlení obličeje bude stát? 

Ze všeho nejdříve je potřeba připomenout, že ceník výkonů každé estetické kliniky se pochopitelně liší. Jednotlivé ceny zákroků se totiž odvíjí od mnoha faktorů, mezi které patří: zkušenosti plastických chirurgů a jejich výsledky, recenze a hodnocení od spokojených klientů, povědomí veřejnosti o dané klinice, zda kliniku navštěvují slavné osobnosti apod.

Dále výslednou cenu určuje průběh zákroku, jako příklad uvádím klienty A a B:

  1. Paní Anna, 60 – ti letá kuřačka, celková anestezie, zákrok bichectomie – velké tukové váčky 
  2. Pan Marek, 30 – ti letý nekuřák, lokální anestezie, zákrok bichectomie – malé tukové váčky

Z tohoto je patrné, že u kuřáka se cena zvedne z důvodu rentgenu plic před operací. Vyšší cena bude také z důvodu celkové anestezie. Také záleží na velikosti tukových váčků.  Dále je potřeba do výsledné kalkulace zahrnout i pooperační péči – pokud je potřeba kompresního krytí (masky), délky hospitalizace, apod.

Průměrná cena za bichectomii se pohybuje okolo 30.000 kč – naleznete kliniky, které začínají na cenách 20.000 kč, ale i 40.000 kč. Doporučujeme, abyste nevybírali podle ceny, nýbrž podle recenzí a zkušeností lékařů, kteří na klinice zákroky provádějí. Chcete-li si dovolit někoho se solidní pověstí, legitimním lékařským vzděláním a hlavně praxí v oboru, nezapomeňte si vyčlenit trochu peněz navíc.

ORIENTAČNÍ CENY