Rozumíme důležitosti rychlé odezvy na vaše dotazy a rezervace konzultace, proto se snažíme odpovědět během pár hodin. Bohužel jsou případy, kdy to může chvilku trvat. Přestože v pracovní dobu někdo od nás sedí na recepci u počítače, je možné, že se věnujeme klientům, kteří právě přišli na konzultaci nebo zákrok. Někdy se odpověď protáhne, protože čekáme na lékaře, až nám potvrdí volnou kapacitu na vámi vybrané datum.

Mějte prosím strpení, odpovíme jakmile to bude možné. Pokud nedostanete odpověď do dvou dnů, mohlo dojít k chybě při odesílání formuláře nebo váš e-mail neprošel přes spamový filtr pošty. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Pokud už jste byli na stránce Rezervace konzultace viděli jste, že bichectomii můžete podstoupit v několika vybraných městech a na několika vybraných místech. Zde najdete zbývající kontaktní informace.

Praha · Brno · Ostrava · České Budějovice

V některých městech je více poboček, adresa kam půjdete na konzultaci nebo zákrok, bude v odpovědi na odeslaný formulář "Rezervace konzultace". Každá z klinik se specializuje na bichectomii, ale jedna je více zaměřena na ženy a druhá více na muže. Na základě vámi odeslaných požadavků, bude vybráno odpovídající pracoviště.

Tel · E-mail · Kontaktní formulář

+420 737 77 00 33  |  mudr.brada@bichectomie.cz

Internetové stránky bichectomie.cz provozuje společnost Bohemia Esthetic, facilitátor pro domácí a zahraniční klientelu hledající vybrané zákroky estetické medicíny v ČR. Na základě recenzí, komentářů a hodnocení, nabízíme jen to nejlepší.

Kontaktní formulář